Залишився один навушник AirPods – що робити і як синхронізувати?

Залишився один навушник AirPods – що робити і як синхронізувати?

Ситуації, коли з кількох навушників залишається один — досить часті. Випав і загубився, перестав працювати, зіпсувався від води, не синхронізується з парою тощо. Враховуючи не дуже демократичну вартість пристрою, багатьох цікавить питання — чи можна реанімувати зламаний навушник і як бути, якщо з пари залишився лише один, а другий загублений безповоротно? Спробуємо відповісти на всі запитання.

Чи можна придбати другий навушник або запчастини від нього

Безумовно, перша думка власника AirPods — це необхідність придбання другого комплекту навушників. Якщо це не створює фінансового пролому, то після того, як користувач переконався в неможливості ремонту або пошуку другої частини, елемент, що бракує, купується в офіційному магазині Еппл — Твій Gadget. Переваги покупки:

  • оригінальність пристрою;
  • абсолютна справність;
  • допомога у підключенні та налаштуваннях;
  • великий вибір запчастин та сервісний центр.

Для навушників тут можна підібрати комплектуючі (амбушюри) під розмір. Наявність три параметри – S, M і L. Купівля «з рук» загрожує невеликим терміном служби і прихованими проблемами – псування внутрішніх деталей, ремонт «на коліні», відсутність гарантії.

Що робити, якщо AirPods потрапив у воду

Деякі власники навушників Еппл примудряються забути про них під час походу в басейн чи відпочинку біля водоймища. Це не дивно – гаджет зручний і практично не відчувається у вусі. Також випадання одного елемента трапляється в самий невідповідний час — побутові маніпуляції з водою, прибирання, миття посуду і т.д.

  1. У жодному разі не намагатися розібрати навушник самостійно та сушити його побутовим способом — феном або на радіаторі опалення. Таким чином, можна пошкодити тонкі начинки пристрою і повністю втратити можливість реанімації навушника.
  2. Активувати команду WaterEject. Суть функції полягає в тому, що, використовуючи низькочастотний звук, пристрій сам виштовхує вологу з навушника. Якщо проблема невелика, то опція впорається з нею на ура. Звичайно, «утопленикові», який перебував у воді більш довгий час, пощастить менше — його доведеться лише міняти.

На жаль, купити оригінальну версію лише одного AirPods зараз складно. Консультанти Твій Gadget не радять звертатися до продавців копій – дуже часто це грубі підробки, які не дають якості.

Що робити, якщо втратив один навушник AirPods

Безперечно, доведеться шукати заміну. Робити це потрібно розумно, не піддаватися на рекламні оголошення, в яких вказана підозріло низька ціна або повний збіг з вашим пристроєм (наприклад, першого покоління AirPods вже не існує). В іншому випадку набувач приймає всю відповідальність на себе.

Найкраще звернутися до офіційного центру Еппл і сформувати заявку на елемент, що бракує, якщо власник згоден обходитися деякий час без зручного пристрою. Як тільки навушник надійде у продаж, магазин повідомить заявника.

Як синхронізувати новий навушник AirPods

Коли відсутній елемент придбано, його необхідно синхронізувати з основним пристроєм для нормальної роботи. Інакше він виявиться марним. Як це зробити:

  1. Навушники вставляються в зарядний кейс — колір індикатора трохи відрізнятиметься від стандартного помаранчевого. Якщо ні, то проблема глибша — навушник не відповідає якості, входить до категорії «сірих» або відновлених, має інші несправності, які раніше не діагностувалися. Або продавець про них скромно промовчав.
  2. Якщо все гаразд, навушники залишаються в кейсі до 2 годин. Час може змінюватись.
  3. Після цього потрібно утримувати кнопку до індикатора білого кольору.
  4. Переходимо на пристрої в «Налаштування», знаходимо домашню сторінку і знаходимо пристрій, що відобразився. Тепер потрібно натиснути «Підключити» та «Готово».

Якщо з підключенням є проблеми, завжди можна звернутися за консультацією до фахівців Твій Gadget. Також сервіс допоможе знайти проблему поломки та резюмувати подальше використання чи утилізацію.

Замовити дзвінок