Як заблокувати спам-дзвінки на iPhone

Як заблокувати спам-дзвінки на iPhone

Нав’язлива реклама від роботів, живе спілкування з промоутерами, яких неможливо заткнути і відмовитися від їхніх послуг, регулярні пропозиції від сервісів, якими ви не користуєтеся, — це спам, який реально втомлює і, здається, від нього немає порятунку. Здавалося б, у чому проблема позбутися настирливих дзвінків, просто скидаючи незнайомий номер чи вносячи невидимого співрозмовника до НС? Але не все так просто. Сучасні спамери давно й успішно оминають обмеження, а бюджет на рекламні кампанії витримає навіть масову зміну номерів. Але спосіб є.

Як автоматично вимкнути звук невідомих та спам-дзвінків на iPhone

Все геніальне просто. Для блокування небажаної реклами достатньо завантажити програму з App Store. Їхня маса і кожне працює по-різному, що одночасно є і мінусом для блокування. Наприклад, деякі з них заблокують ВСІ, у тому числі й корисні дзвінки. Наприклад, схвалену заявку з банку чи ділову пропозицію. Тому розглянемо й інші способи:

  1. Інтелект Siri — система пропустить дзвінки від абонентів, зазначених у вашій телефонній книзі, месенджерах та соцмережах, відключаючи ті, з якими спілкування жодного разу не було. Це не зовсім зручно, тому що відтинається сама можливість отримати важливу інформацію, тому в інтелект додані додаткові опції, що дозволяють побачити знайомі номери та оперативно зателефонувати на них. Спосіб доступний для iOS 13 і більше. Налаштувати її просто, вибравши відповідні пункти меню — Телефон → Заглушення невідомих.
  2. Для iOS 7–iOS 12. Якщо увімкнути відповідну функцію, то iPhone не турбуватиме користувача взагалі. Дзвінки надійдуть лише тоді, коли номери додані до «Вибраних». Також можна систематизувати контакти, створюючи групи за важливістю та пріоритетом дзвінків. Покопавшись у налаштуваннях, зрозуміти активацію функції «Не турбувати» також легко.

Це найпростіші кроки для забезпечення свого спокою. Але є і розумніший додаток

Використовуємо функцію Verizon «Вимкнути небажані абоненти»

Ця система відрізняється від стандартних тим, що не відключає всіх абонентів без розбору, а здійснює фільтрацію дзвінків. Тепер важливі з них не залишаться поза увагою власників. Функція тепер доступна для всіх гаджетів з iOS 14, тоді як раніше була прерогативою платного тарифного плану Call Filter Plus. Активувати її просто:

  • перейти до Налаштувань;
  • провести вниз до опції «Телефон»;
  • вибрати «Блокування та ідентифікацію»;
  • встановити блокатор на опцію «Тиша небажаних дзвінків».

Таким чином, ви позбавите себе небажаних і стомлюючих дзвінків, особливо в нічний час — опція виділяє ті сигнали, які вам дійсно необхідні, орієнтуючись на запити протягом певного періоду, або входять до списку пріоритетів — близьких, друзів, співробітників. Якщо інструкція активації виявиться занадто складною для розуміння, консультанти Твій Gadget вирішать вашу проблему.

Замовити дзвінок