Як видалити обліковий запис Apple ID з iPhone

Як видалити обліковий запис Apple ID з iPhone

Щоб безпроблемно продати власний айфон, перестати отримувати повідомлення про зміни умов користування, оновлення або іншу інформацію, що розсилається всім власникам яблучних пристроїв на пошту, необхідно видалити власний обліковий запис. Зробити це в пару кліків не вдасться – потрібно суворо дотримуватися інструкцій. Також власнику необхідно бути сповіщеним про наслідки припинення активності.

Що потрібно знати до видалення облікового запису

Перед тим як назавжди перестати бути одним із користувачів системи, необхідно дізнатися, що ви втрачаєте:

  1. Відновити запис буде неможливо.
  2. Покупки в App Store не відновлюються.
  3. Дані в iCloud будуть втрачені.
  4. Підписка на будь-які сервіси перестає діяти.

Активним користувачам такі поспішні рішення щодо видалення облікового запису загрожують серйозними проблемами. Наприклад, втрата особистих даних — це завжди занепокоєння і страх, що хтось скористається ними в зловмисних цілях, та й комфорт платних сервісів закінчиться.

Як видалити обліковий запис Apple ID

Якщо все-таки рішення ліквідувати обліковий запис у системі iOS прийняте і зважене, то нижче дана інструкція – як це зробити.

Важливе! Обліковий запис Apple ID можна не видаляти, а заморозити, відключивши непотрібні сервіси і змінивши прив’язку до електронної пошти. Можливо, потім вона знову буде потрібна.

Отже:

  1. Спершу потрібно перейти на адресу apple.com і ввести дані Apple ID. Якщо гаджет не айфон, необхідно підтвердити особу кодом двофакторної ідентифікації, який відобразиться на екрані пристрою.
  2. Далі слід відключити від запису всі прив’язані гаджети, якщо такі є — ПК, ноутбук, планшет і т. д. Кожен з них відключається послідовно кнопкою «Видалити».
  3. Потім необхідно відкрити «Керування даними» та вибрати опцію «Видалення облікового запису». У меню з’явиться команда «Запросити видалення».
  4. Система виведе на екран усі наслідки ліквідації обліку — це необхідно для того, щоб користувач тверезо оцінив їх і, можливо, передумав. Також будуть вказані причини видалення, з яких потрібно вибрати одну і надіслати запит.
  5. Після цього користувачеві надійде код доступу, який потрібно ввести у відповідне поле, щоб підтвердити свій намір.

Якщо користувач не вказав, у якій формі йому має надійти сповіщення про стан облікового запису, то за промовчанням це буде адреса електронної пошти. Строки розгляду заявки індивідуальні, але не перевищують 7 днів.

Важливе! Видалити обліковий запис можна і тоді, коли гаджет вже не у вас, але зв’язатися з власником можна, щоб отримати код двофакторної ідентифікації. Складність полягає в тому, що потрібно бути повністю впевненим у чесності нового власника.

Замовити дзвінок