Як отримати необмежений простір в iCloud для резервних копій
Сучасний світ – це маса інформації, вражень, стресів та емоцій, які залишаються у вигляді фото. Крім розважальних, ніхто не скасовував збільшення робочого навантаження, документів, папок, нотаток та даних, які необхідно не тільки систематизувати, а й зберегти в моменті, щоб потім визначити для них спеціальне місце. Спеціально для власників яблучних гаджетів розробники зробили функцію, яка зараз стає звичною – перенесення даних на новий пристрій. Зробити це можна кількома способами, про які написано нижче.
Не вистачає місця для резервної копії iPhone – що робити
Інформація необхідна користувачам, які вперше стали власниками нового гаджета від Еппл. Бо просунуті власники вже знають, як перенести необхідну інфу в надійне сховище.
Важливо! Перенесення даних можливе лише на НОВИЙ апарат, тобто активацію гаджета власник здійснить після покупки оригінального Айфона або іншого продукту Еппл. Телефони та пристрої б/в, а також варті роками на вітринах, не підійдуть.
Отже, які існують способи перенесення даних, якщо місця для резервної копії немає:
- Пряме перенесення. У буквальному значенні — пристрій з даними підноситься до нового або бу айфону, включається передача і вуаля. Недолік способу — Айфон тривалий час перетворюється на цеглу, не реагує на маніпуляції користувача зовсім.
- Підключення через iTunes. Більш сучасний спосіб порівняно з першим, але вже неактуальний.
- Відновлення резервної копії зі сховища З 2021 року розробники Еппл запропонували користувачам необмежене місце для зберігання протягом 21 дня. У деяких випадках термін продовжується на 21 день. Послуга безкоштовна, навіть якщо у користувача немає платних підписок.
Переваги третього способу очевидні. Перше – необмежена пам’ять, друге – проста активація функції.
Нюанси iCloud
Вважати недоліками функції можна таке:
- деякі програми, встановлені на Айфон, не підтримують синхронізацію з iCloud — одна з них Safari. Через наскрізне шифрування завантажити та вивантажити дані в хмару не вийде;
- якщо користувач не встиг перенести дані до сховища за 21 день, то наступні додаткові тижні доведеться робити це вручну;
- функція доступна лише для гаджетів, чия оперативна система оновлена до iOS 15 та для обсягу даних, що перевищують місце у хмарі.
Незважаючи на складнощі, iCloud вважається найбезпечнішим сховищем із існуючих. З іншого боку, переносити і відновлювати дані, виявляється, простіше простого на відміну інших варіантів, без втрати працездатності самого Айфона чи іншого пристрою Эппл.
Як створити тимчасову резервну копію
Інструкція зрозуміла навіть непросунутим користувачам. Спочатку необхідно оновити операційну систему до iOS 15, інакше нічого не вийде. Далі:
- відкриваємо вкладку Transfer or Reset iPhone або Reset, де описано принцип створення резервної копії — після ознайомлення можна розпочати процес;
- перебіг прогресу відображається в налаштуваннях функції iCloud — Backup In Progress;
- після завершення створення копії вона відображається у хмарі, але місця не займає.
Залишається почати користуватися ним, але пам’ятайте — це можливо, якщо обсяг ваших даних перевищує розмір хмарного сховища. Також не можна згадати, що після 21 дня, всі перенесені дані видаляються системою автоматично, а це означає, що за цей час важливо їх систематизувати і використовувати для вічного зберігання.
Підіб’ємо підсумки огляду
Отже, безмежний простір для зберігання необхідних файлів – безперечно, корисна річ. Вона необхідна за різних обставин. Наприклад, у поїздках, де існує ризик втрати гаджета чи крадіжки. У терміновому зберіганні робочих файлів, якщо немає можливості завантажити дані на флеш-пам’ять або відправити їх відразу в необхідну точку. Від користувача потрібно лише створити резервну копію в кілька кліків та не забувати про обмежений термін зберігання даних.