Як і нащо змінювати країну (регіон) в обліковому записі Apple ID?

Як і нащо змінювати країну (регіон) в обліковому записі Apple ID?

Як і навіщо змінювати країну (Реєстрація облікового запису Apple ID у конкретній країні створює труднощі при зміні місця проживання або під час довгострокового перебування (відрядження, подорожі) в іншій. Деякі функції яблучних гаджетів можуть працювати некоректно або зовсім не підтримуватись пристроєм, як цього уникнути – розказано нижче.

Навіщо змінювати країну (регіон) в обліковий запис Apple ID

Головна причина необхідності реєстрації запису в іншій країні — це можливість повною мірою використовувати зручні та звичні додатки, які можуть не опинитися у віртуальному магазині. Наприклад, деякі кінозали чи утиліти не зможуть забезпечити власника цікавими фільмами та інформацією через чинні санкції та іншу політичну обстановку. Крім того:

 1. Користувач не зможе оплачувати покупки в App Store прив’язаною банківською карткою, якщо її валюта відрізняється від країни перебування. Це правило запроваджено компаній Еппл з 2012 року.
 2. Постійна прив’язка облікового запису до конкретної країни та активність її в іншій вважається порушенням Ліцензійної угоди. Користувачеві надходитиме повідомлення про необхідність реєстрації обліку за місцем перебування, що само по собі втомлює, а також тягне за собою відключення деяких функцій гаджета.

Процедура зміни прив’язки дуже проста і краще пройти її відразу, якщо планується перебувати в іншій країні тривалий час. Це позбавить вас незручностей і дозволить користуватися додатками в повному обсязі.

Як підготуватися до зміни країни (регіону) в облікового запису Apple ID

Перед тим як зробити нову реєстрацію облікового запису в країні перебування, необхідно провести низку маніпуляцій, що дозволяють зберегти гроші та нерви власника. Це:

 1. Списання коштів у магазині App Store. Навіть якщо ви не купували жодних додатків, які користувалися безкоштовними утилітами або сервісами, залишок може зберегтися за рахунок бонусів, акцій або інших «плюшок», які використовують розробники для залучення клієнтів. Для цього виконуються нескладні маніпуляції: зайти в магазин App Store, клікнути на зображення профілю у верхньому правому кутку і у вікні побачити інформацію, що відображає стан рахунку. Нульовий баланс нічого не покаже.

Алгоритм: App Store→ профіль→ Переглянути Apple ID→ інформація про платежі.

 1. Скасування наявних підписок та очікування припинення дії вже оплачених. Якщо переїзд на носі, то вирішіть самі, наскільки вони важливі вам зараз. До речі, ними можуть скористатися близькі вам люди. Повідомте їх, що дія підписок (сімейний доступ) тимчасово припиняється та відновиться, коли прив’язування облікового запису в іншій країні буде активовано.

Наразі гаджет готовий до нової реєстрації.

Як змінити країну (регіон) в облікового запису Apple ID на різних гаджетах

Маніпуляції на пристроях можуть відрізнятися, що не робить процес складним. Краще заздалегідь подбати про зміну країни на всіх гаджетах, оскільки потреба в додатках може виникнути спонтанно. Отже:

На телефоні або айпаді

 • вибираємо опцію «Налаштування» на iPhone або iPad;
 • у меню з запропонованих рядків вибираємо «Медіа та покупки» та «Подивитися»;
 • далі необхідно авторизуватися за допомогою Face ID або Touch ID і вибрати рядок «Країна та регіон»;
 • вибираємо необхідну країну та здійснюємо всі маніпуляції — погоджуємося з ліцензійними правилами, прив’язуємо банківську картку, вводимо юридичну адресу, індекс;
 • зберігаємо запис.

Алгоритм: налаштування→ медіа→ подивитися→ авторизація→ країна та регіон→ вибір країни→ зберегти. регіон) в обліковому записі Apple ID?

На ПК

 • відкриваємо програму iTunes;
 • переходимо до облікового запису;
 • вибираємо опцію «Подивитися»;
 • далі слід аналогічно вибрати країну, погодитися з правилами, прив’язати картку або інші платіжні інструменти та зберегти дії.

Алгоритм: iTunes→ обліковий запис→ подивитися→ вибрати країну→ здійснити прив’язку картки та адреси→ зберегти.

На сайті

Провести маніпуляції з відв’язкою та прив’язкою країни перебування можна виконати і на офіційному сайті Apple:

 • переходимо до облікового запису;
 • ідентифікуємось;
 • вводимо та підтверджуємо код, надісланий системою в смс;
 • далі дії аналогічні вищеописаним.

Алгоритм: сайт Apple→ ідентифікація→ введення коду та відкриття особистого профілю→ зміна країни та прив’язка карти→ зберегти.

Що буде з медіатекою Apple Music при зміні країни (регіону) в обліковому записі Apple ID

На жаль, видалення медіатеки – це вимога системи перед тим, як користувач змінить країну. Якщо контент необхідний, подбайте про його збереження заздалегідь. Для цього є маса сервісів та сховищ. Після зміни країни він буде доступний на першу вимогу. Також попри всі застереження, всі куплені підписки продовжать діяти в оновленому гаджеті, навіть при скиданні до заводських налаштувань. Вони зберігатимуться у медіатеці, позначені значком хмари та стрілки. Після активації нового запису їх потрібно лише завантажити у гаджет.

Замовити дзвінок