Iphone XR і Iphone 11 – відмінності та порівняння моделей

Iphone XR і Iphone 11 – відмінності та порівняння моделей

Відомий виробник «яблучних» телефонів щорічно випускає нову модель гаджета, обіцяючи покупцям покращені технічні характеристики та принципово нові опції. Чи це так насправді і чи варто поспішати міняти наявний пристрій на інший, з пізнішим терміном випуску? Розберемо на прикладі двох популярних моделей – Iphone XR та Iphone 11.

Порівняння

Незважаючи на те, що зовні моделі практично ідентичні одна одній, відмінності у них є. Для користувача, який вибирає у володіння марку пристрою, відомого у всьому світі, мають значення ключові параметри. Це:

Дисплей

У розмірах екран залишився тим самим – 6,1 дюйма з роздільною здатністю 1792*828 пікселів. Стандартна яскравість, опція True Tone залишилися. Дисплей дає зворотний зв’язок при певних натисканнях на нього, як і попередник. Зовні моделі подібні як близнюки. Але в останньої доопрацьовано систему розпізнавання обличчя власника — тепер телефон реагує на нього швидше на 30% і здатний побачити господаря в різних ракурсах, навіть лежачи.

Дизайн

За твердженням виробників, корпус у Iphone 11 став більш екологічним – це цільне сформоване скло, яке інертне до падінь і тиску при зануренні на глибину до 2 метрів і тривалості близько півгодини.

Змінилася палітра кольорів — до чорного, білого, червоного та жовтого додалися зелений та фіолетовий. Не стало коралового та блакитного. Напевно, такі зміни критичні для власниць нового iPhone 11, але виробники запевняють, кольори нової моделі унікальні і різноманітні.

Процесор

Головна фішка нового пристрою – більш потужне “залізо”. У новій моделі зафіксовано приріст продуктивності — на цілих 20% швидше обробляються навіть «вагомі» програми, система здатна перенавчитися та підлаштуватися під команди користувача. Швидкість передачі та обробки даних зросла до 1 трлн. операцій на секунду. Це важливо для користувачів, які використовують апарат для віддалених робочих нарад, демонстрації продукту та в інших ситуаціях, які потребують миттєвого реагування.

Пам’ять

Власники телефонів, для яких апарат є невід’ємною частиною робочого процесу, оцінять місткість нової моделі. Вона дозволить зберігати масу даних, включаючи робочі документи, відеопрезентації та книги. У нового гаджета вже 4 ГБ внутрішньої пам’яті замість трьох, як було на торішній моделі. Також користувачі відзначають бездоганну роботу новинки як в одно-і багатоядерному режимі. Схожість з іншими моделями – відсутність слотів для карт пам’яті – вбудованої вистачає для багатьох завдань.

Камера

Користувачі, для яких відеозйомка є найважливішим способом збереження вражень, відзначають високу якість нових двох камер. Це ширококутна та надширококутна, яка охоплює простір 120°. Тепер фокусування з розмиттям фону вихоплює у кадрі не лише людей, а й будь-які предмети, включаючи тварин та неживі. Для iPhone 11 тепер не важливо освітлення і час доби – фотографії однаково чіткі.

Також покращення торкнулося і фронтальної камери — на торішній моделі, можливо, було знімати лише у Full HD якості. Новий модуль – це запис у повноцінному 4К, що дозволить робити неповторні селфі, сторіс та інші формати відео.

Зв’язок

Особливих відмінностей у двох моделях за якістю в’язі немає. Вони однаково добре приймають сигнали операторів, залежно від віддаленості від точки.

Важливо! Варто відзначити, що проблем не трапляється тільки з гаджетами на платформі iOS 13. Оновлення до iOS 14.7.1 викликало паніку серед власників, оскільки телефони перестали виконувати свої прямі функції – вони не ловили. Тому не варто поспішати з перепрошвка моделі на більш сучасну версію ОС.

Обидві моделі мають чіп та модуль NFC для визначення розташування, опцію Bluetooth 5.0, GPS/ГЛОНАС, цифровий компас та систему підключення до роутера Wi‑Fi.

Аутентифікація

Двофакторна автентифікація присутня на всіх моделях яблучних телефонів, тому за цим параметром судити про перевагу iPhone 11 над Iphone XR не можна. Обидві виконують та забезпечують надійний захист апаратів від злому даних.

Акумулятор та заряджання

Нова модель збільшила час роботи на одному заряді. Так наприклад:

  • Відтворення відео та аудіо — 17/65 годин відповідно;
  • Перегляд відео стрімінгу до 10 годин.

Це на кілька годин більше, ніж може дозволити застаріла модель Айфона. Можливість швидкого заряджання вже за півгодини для заповнення половини ємності акумулятора. У комплектність додається бездротовий банк та адаптери для підключення телефону до комп’ютера або іншого пристрою.

Ціна

Безперечно, якісні апарати від відомого світового виробника не можуть коштувати мало. З кожною новою моделлю їх вартість зростає і стає доступною через пік продажів. Ознайомитись з актуальними цінами на будь-яку модель Айфона можна на нашому сайті. А також знайти аксесуари для пристроїв Apple.

Замовити дзвінок